برج تعادل

ویژگی های بازی برای رده سنی ۱۸ ماه 1. آشنایی با احجام هندسی متفاوت 2. آشنایی با رنگ های مختلف 3. هماهنگی سیستم عصب و عضله 4. افزایش حس اعتماد به نفس
2,964,000 ریال
ویژگی های بازی برای رده سنی ۱۸ ماه 1. آشنایی با احجام هندسی متفاوت 2. آشنایی با رنگ های مختلف 3. هماهنگی سیستم عصب و عضله 4. افزایش حس اعتماد به نفس
ابعاد

285 × 80 × 80 میلی‌متر

سبک بازی

بازی کارتی , بازی معمایی , بازی فکری , بازی حافظه

رده سنی

3 سال و 8 سال

تعداد بازیکن

بیش از 4 نفر

محتویات بسته

هشت قطعه چوبی + ۶ کارت + کیسه

وزن

220 گرم

تعداد قطعه

8

زمان بازی

0

روش بازی برای 3 سال به بالا:
ابتدا به کودک اجازه دهید به هر شکلی که می‌تواند تعادل قطعه ها را بر روی هم بدون نیمکره ایجاد کند و با رشد او بازی را سخت تر کنید. در مرحله بعد به او بگویید کخ همین کار را بر روی نیمکره انجام دهد . و در آخر از تاس استفاده کنید بدین صورت که رنگ بلوک ها را با فرمان تاس انتخاب کند و باز سخت تر ، خود تاس را بالای تمام قطعه ها قرار دهد .در تمامی این مراحل تشویق شما به عنوان والدین و یا همراه حس اعتماد به نفس را در او تقویت می کند.
در این بازی هر دو نیمکره مغز درگیر شده و هماهنگی بین عصب و عضله را به خوبی به چالش می‌کشد.

یک بازی برد گیم ۶ نفره
روش بازی :

در این مرحله شما شش کارت با امتیاز های متفاوت در اختیار دارید امکان بازی برای شش نفر وجود دارد.
کارت ها را به صورت تصادفی در اختیار دوستان قرار دهید ، خوب به کارت خودتان دقت کنید شما می بایست مطابق الگوی کارت بلوک ها را روی نیمکره قرار دهید و فقط یک دقیقه فرصت دارید برای چیدن قطعه ها. (بر روی هر کارت یک سری فرمان های آسان کننده وجود دارد که استفاده از هر کدام آنها امتیاز کارت شما را کاهش می‌دهد و به طور مثال : شما در یک دقیقه قادر به ایجاد تعادل نمی شوید و یک دقیقه بیشتر تقاضا می کنید و این یک امتیاز از شما کسر می‌کند و اما نگران نباشید شما می توانید امتیاز خود را افزایش دهید بدین صورت که بر روی کارت شما یک سری دشوار کننده وجود دارد که امتیاز شما را افزایش می دهد )و یا شما قبول می کنید که کارتی را که دوست شما نتوانسته در زمان مقرر انجام دهد و هیچ امتیازی هم نگرفته بازی کنید و این خود یک امتیاز به آن کارت اضافه می‌کند.

پایان بازی :
شما در شروع بازی سقف امتیاز تعیین می کنید به طور مثال ۵۰ امتیاز دوره‌های بازی ادامه پیدا می‌کند تا جایی که یک نفر زودتر به این عدد یا بیشتر از آن دست پیدا کند و آن فرد برنده بازی می باشد.
در طی هر دور بازی یک نفر نقش ثبت امتیازها را بر عهده می گیرد و کنترل مراحل و داوری بازی با اوست.
نکته :  به این صورت که شما میتوانید به شکل کاملا متمرکز تعداد بلوکه های بیشتری بر روی سطح نیمکره بچینید و از چینش خود عکس برای ما دایرکت کنید و از ما هدیه بگیرید!

پیام خود را بگذارید

محصولات مشابه
لوازم جانبی